MENU

Alavya'ya Özel

Gözlerinizi kapatın, içinize doğru bir yolculuğa çıkın...
MIBOSO – Mind Body Soul

Şehir hayatından ve gün içinde aklınızda dönüp duran endişelerden kurtulmanın kısa yolu Alavya MIBOSO’dan geçiyor. Düşünceler aklınızdan birer birer uzaklaşırken, bedeniniz giderek hafifleşiyor. Yumuşacık havluların arasında kaygısızca uzanırken kulağınızdaki melodi aklınızı meşgul eden tek şey...

Alavya MIBOSO’nun birbirinden özel bakım ve masajları uzmanlarımızın sihirli ellerinden bedeninize, oradan da ruhunuza akacak...

Alavya’da Yoga Zamanı

Alaçatı’nın tam kalbinde, herkese kendi cennetini sunan çok özel bir bahçenin içindesiniz. Kendinizle baş başasınız burada... Dinlenme, arınma, iç sesinize kulak verme zamanı. Yoga vakti...  Alavya, yoga dünyasının saygın isimlerini Alaçatı tutkunlarıyla buluşturuyor. İstanbul’daki pek çok ünlü ismin özel eğitmeni olan Alexis Gulliver, yıl boyunca çeşitli ‘workshop’lara ev sahipliği yapıyor. Zihin (Mind) Beden (Body) ve Ruh (Soul); insanı kendi ile buluşturan bu üç ögeyi benimseyip, MIBOSO’da gün hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Yoga & Pilates


Zinde bir vücudun, hem bedensel hem de zihinsel sağlık için vazgeçilmez bir gereklilik olduğu öngörüsüyle yola çıkan Miboso’da, her konuğumuza içsel bütünlüğünü yakalayabileceği bir ortam sunuyoruz. Bedeninizi ve ruhunuzu yaşamın sınırsız enerjisi ile dengeleyebilmek için ihtiyacınız olan dinginliği ve zindeliği pilates, yoga ve farklı seçeneklerle Miboso’da deneyimleyebilirsiniz.

Alavya Pilates

Alavya'nın mat üzerinde uygulanan pilates sınıfları, grupla veya tek kişilik vücut şekillendirme ve güç geliştirme egzersizlerini talepleriniz doğrultusunda organize edip sizlere sunuyoruz.

 • Alavya'ya Özel 1
 • Alavya'ya Özel 2
 • Alavya'ya Özel 3
 • Alavya'ya Özel 4
 • Alavya'ya Özel 5

spa & fitness

Fitness

Zinde bir vücudun, hem bedensel hem de zihinsel sağlık için vazgeçilmez bir gereklilik olduğu öngörüsüyle yola çıkan Miboso’da, her konuğumuza içsel bütünlüğünü yakalayabileceği bir ortam sunuyoruz. Bedeninizi ve ruhunuzu yaşamın sınırsız enerjisi ile dengeleyebilmek için ihtiyacınız olan dinginliği ve zindeliği pilates, yoga ve farkli seçeneklerle Miboso’da deneyimleyebilirsiniz.

SPA

Mibosa Spa zihin, beden ve ruhun birarada tazelenmesi için tasarlanmış bir rahatlama ortamıdır. Sessizlik içindeki ortamda rahatlayın, sakinleştirici ve huzur verici tedavilerle yenilenin ve sauna ile buhar odasında gençleşin.

 • Alavya Spa & Fitness 1
 • Alavya Spa & Fitness 2
 • Alavya Spa & Fitness 4
 • Alavya Spa & Fitness 5

alavya dükkân

Haremlique İstanbul Alavya Dükkân’da…
Zengin bir kültürün izlerini taşıyan İstanbul’dan esinlenen Haremlique; doğal ve kaliteli ürünleriyle, uluslararası bir marka... Haremlique Istanbul evleriniz ve yatlarınız için isteğe göre özel ebat, tasarım ve monogramlı çalışmalarla da hizmet veriyor. Haremlique İstanbul, Mayıs-Ekim ayları arasında, Alavya Dükkan’da Çeşme’nin mavisi, Alaçatı’nın rüzgarıyla, yaşam alanlarınıza dokunuyor…

 • Alavya Dükkan 03
 • Alavya Dükkan 01
 • Alavya Dükkan 02

yelkenli

Vira vira kaptan!

Yalnızca Alavya misafielerine özel Jeanneau 54, “Embrace” yelkenlisi ile birbirinden göz alıcı Alaçatı koylarını keşfetmeye davetlisiniz! Özel kaptanınız eşliğinde dilerseniz gece de konaklayabileceğiniz yelkenlinizde her şey size özel!
Şeflerimizin hazırladığı enfes yemekler ve sizin için seçtiği özel şarabınızı yudumlarken kendinizi denizin mest eden maviliğinde bulacaksınız.

özel davetler

En özel davetleriniz Alavya’da unutulmaz anılara dönüşüyor

Alavya’nın taş evlerinin arasında uzanan geniş avlular, en özel davetlerinize ev sahipliği yapmak için büyük bir heyecanla sizi bekliyor! Konuklarınızın gözlerini kamaştıracak tüm detaylar Alavya’nın büyülü ortamıyla birleşerek ömür boyu unutulmayacak bir masala dönüşüyor... Özel gününüz, doğum günü, düğün, kutlama, her ne olursa olsun Alavya’nın tamamını özel olarak kapatabilir ve özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

 • Alavya Özel Davetler 1
 • Alavya Özel Davetler 2
 • Alavya Özel Davetler 3
 • Alavya Özel Davetler 4

toplantılar

Alavya’da toplantı organizasyonları deyince sürprize hazır olun, çünkü iş toplantıları ve seminerler için sunduğumuz özel mekanlarımız sizi çok şaşırtacak. Evet, toplantılar Alavya’da, işler güç olmaktan çıkıyor, mekanların ve servisin farklılığı ile geleneksel toplantılar, kusursuz deneyimlere dönüşüyor. Üstelik sadece Alavya ile sınırlı değiliz, şirket yönetici ve ekiplerine farklı tecrübeler yaşatacak sayısız eğitimler ve macera seçenekleri de hazırladık... Alavya’da toplanmak ve işlere yepyeni bir solukla devam etmek için yıl boyunca hizmetinizdeyiz.

 • Alavya Toplantılar 01
 • Alavya Toplantılar 02